Organik Elma Sirkesi (500 ml) - Ekotepe Organik

Fiyat : ₺18,00(KDV Dahil)
%100 organik paket saglam ve renkli hizli gonderi

Organik Elma Sirkesi (500 ml - cam şişe)

 

Elma bileşiminde potasyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, sodyum, fluor, Beta-carotin ,B1, B2 ve B6 vitaminleri gibi vücut sağlığı için önemli birçok elementi bünyesinde bulundurur.

Yapımında Organik sertifikalı tatlı, kırmızı renkli, küçük, sert, sulu kendine has kokulu bir kış elması kullanılarak hazırlanan elma sirkesi; sağlıklı, dengeli beslenen ve farklı tatlar arayanlar için doğal bir seçimdir.


Tüm salata ve yemek soslarınızda kullanabilirsiniz.


Ekotepe Organik sirkeleri doğal fermantasyon yoluyla üretildiği için özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu, renk değişimi ve sirke yüzeyinde 'ana' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir. Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirke tekrar süzülerek kullanılır. Bu durum fermantasyonun devam ettiğini; sirkenin pastörize ve filtre edilmediğini gösterir.

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?   

Söz konusu gıda olunca ürünlerin tarafınıza sağlam ve hasarsız ulaşması için tüm önlemleri alıyoruz. Kırılma, sızma ihtimaline karşı her ürünü ayrı ayrı poşetleyip akmayacak biçimde kapatıyoruz. Ekstra kalın balonlu naylon poşet ile sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Koli içerisinde hareket etmesini engellemek için kolinin içerisinde boş alan kalmamasını sağlıyoruz. Birçok paketleme yöntemi kullanarak kolinizin size kusursuz ulaşmasını sağlıyoruz.  


 Gıda siparişleriniz max. 3 gün içerisinde  kargoya teslim edilir.


Adana ve çevre illere 1 gün içerisinde, Adana'ya uzak olan illerimize de 2 en fazla 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartları ve yol durumuna bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

  

 

“Eko Sisteme Saygı” mottosunu benimsemiş çiftlikten sofralarınıza…

 

Çukurova’nın bitip Toros Dağları’nın başladığı seki irtifasında bulunan Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde organik tarım metodu ile kimyasal ve sentetik girdilerden kaynaklanan risklerden uzak, güvenilir tarımsal yöntemlerle hazırlanan ürünler, özenle paketlenerek sizlere ulaştırılır.

 

Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği sofralarınıza lezzet ve sağlık taşıyor.