Organik Tam Buğday Unu (1000 gr) - Ekotepe Organik

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)
%100 organik paket saglam ve renkli hizli gonderi

Organik Tam Buğday Unu (1000 gr - kraft paket)

 

Poğaçaların, el açması böreklerin, çeşit çeşit hamur işlerinin temel maddesi olan un şimdi sizler için daha sağlıklı, tam organik...


Türkiye Cumhuriyeti organik tarım sertifikasına sahip olan EKOTEPE ORGANİK tam buğday unu hiçbir katkı maddesi içermez.


İşlenmiş beyaz unla yapılanlardan farklı olarak daha koyu renkli gıdalar elde etmenizi sağlayan bu besleyici unu beyaz un ölçüsünde tariflerinize dahil edebilirsiniz. Tam buğday ununu hem tatlı hem de tuzlu hamur işlerinizde kullanabilirsiniz. İçerdiği zengin lif ile kilo kontrolünde etkili olur. 

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?   

Söz konusu gıda olunca ürünlerin tarafınıza sağlam ve hasarsız ulaşması için tüm önlemleri alıyoruz. Kırılma, sızma ihtimaline karşı her ürünü ayrı ayrı poşetleyip akmayacak biçimde kapatıyoruz. Ekstra kalın balonlu naylon poşet ile sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Koli içerisinde hareket etmesini engellemek için kolinin içerisinde boş alan kalmamasını sağlıyoruz. Birçok paketleme yöntemi kullanarak kolinizin size kusursuz ulaşmasını sağlıyoruz.  


 Gıda siparişleriniz max. 3 gün içerisinde  kargoya teslim edilir.


Adana ve çevre illere 1 gün içerisinde, Adana'ya uzak olan illerimize de 2 en fazla 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartları ve yol durumuna bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

  

 

“Eko Sisteme Saygı” mottosunu benimsemiş çiftlikten sofralarınıza…

 

Çukurova’nın bitip Toros Dağları’nın başladığı seki irtifasında bulunan Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde organik tarım metodu ile kimyasal ve sentetik girdilerden kaynaklanan risklerden uzak, güvenilir tarımsal yöntemlerle hazırlanan ürünler, özenle paketlenerek sizlere ulaştırılır.

 

Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği sofralarınıza lezzet ve sağlık taşıyor.