Organik Keçiboynuzu Tozu (200 gr) - Ekotepe Organik

Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
%100 organik paket saglam ve renkli hizli gonderi

Organik Keçiboynuzu (Harnup) Tozu (200 gr - kraft paket)

 

Doğu Akdeniz bölgesinin dağ köylerinde doğal ortamında yetişen keçiboynuzu meyvelerinin öğütülmesiyle elde edilen ve organik tarım yönetmeliğine uygun olarak paketlenerek ambalajlanan keçiboynuzu tozu yüksek mineralli, yüksek vitamin ve enerjili, sıfır kolesterollü özel bir üründür.

 

Tatlı ve keklerde kakao yerine kullanılabileceği gibi süte veya ılık suya karıştırılarak da afiyetle tüketilebilir.

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?   

Söz konusu gıda olunca ürünlerin tarafınıza sağlam ve hasarsız ulaşması için tüm önlemleri alıyoruz. Kırılma, sızma ihtimaline karşı her ürünü ayrı ayrı poşetleyip akmayacak biçimde kapatıyoruz. Ekstra kalın balonlu naylon poşet ile sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Koli içerisinde hareket etmesini engellemek için kolinin içerisinde boş alan kalmamasını sağlıyoruz. Birçok paketleme yöntemi kullanarak kolinizin size kusursuz ulaşmasını sağlıyoruz.  


 Gıda siparişleriniz max. 3 gün içerisinde  kargoya teslim edilir.


Adana ve çevre illere 1 gün içerisinde, Adana'ya uzak olan illerimize de 2 en fazla 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartları ve yol durumuna bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

  

 

“Eko Sisteme Saygı” mottosunu benimsemiş çiftlikten sofralarınıza…

 

Çukurova’nın bitip Toros Dağları’nın başladığı seki irtifasında bulunan Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde organik tarım metodu ile kimyasal ve sentetik girdilerden kaynaklanan risklerden uzak, güvenilir tarımsal yöntemlerle hazırlanan ürünler, özenle paketlenerek sizlere ulaştırılır.

 

Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği sofralarınıza lezzet ve sağlık taşıyor.