Portakal Kabuğu Reçeli (320 gr) - CHILAKKA

Marka : CHILAKKA
Fiyat : ₺17,50(KDV Dahil)
paket saglam ve renkli hizli gonderi

CHILAKKA Portakal Kabuğu Reçeli (320 gr)

Meyve Oranı %82

CHILAKKA Adı Nereden Geliyor?

 

Akdeniz' in ılık iklimi ve parlak güneşi ile bezenmiş verimli topraklara sahip olan Çukurova... Çukurova' nın tarihteki adı ''Klikya'', Asur yazıtlarında ilk defa Chilakka olarak görülmüştür. CHILAKKA markası, adını Çukurova' nın tarihinden alır.

   

CHILAKKA'nın Benzersiz Lezzetinin Sırrı Nedir?

 

Her çeşit meyve farklı toprak ve iklim yapısına ihtiyaç duymakta, meyvelerin doğal aromaları toprak ve iklim yapısına göre farklılık göstermektedir. CHILAKKA ekstra geleneksel reçeller ziraat mühendisleri tarafından belirlenmiş, iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilen bölgedeki doğal aroması en yüksek meyveler ile hiçbir katkı maddesi kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. Bu sebeple CHILAKKA ekstra geleneksel reçeller benzersiz tada sahip gurme reçellerdir.

 

CHILAKKA Ekstra Geleneksel Reçellerinin İçeriği

 

CHILAKKA reçelleri modern ve hijyenik fabrikada, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen geleneksel yöntemlerle üretilen gurme reçellerdir. Ürünlerin içeriği iyi tarım uygulamaları ile yetiştirilmiş meyveler, şeker, su ve limon suyundan oluşmaktadır. 

  

Şeker: CHILAKKA, ekstra geleneksel gurme turunçgil reçellerinde %100 beyaz pancar şekeri kullanmaktadır.

Meyve: CHILAKKA, ekstra geleneksel gurme turunçgil reçellerinde  iyi tarim uygulaması ile bahçelerinde yetiştirdiği, mevsiminde topladığı en yüksek kaliteye sahip meyveler kullanmaktadır. 

Su: CHILAKKA,ekstra geleneksel gurme turunçgil reçellerde steril içme suyu kullanmaktadır.

Limon Suyu: CHILAKKA, ekstra geleneksel gurme turunçgil reçellerinde bahçelerinde iyi tarım uygulaması ile ürettiği ve mevsiminde topladığı en yüksek kaliteye sahip limonlardan elde ettiği doğal limon suyu kullanmaktadır.