Organik Siyah Sele Zeytin (500 cc) - Ekotepe Organik

Fiyat : ₺15,00(KDV Dahil)
%100 organik paket saglam ve renkli hizli gonderi

Organik Siyah Sele Zeytin (500 cc - cam kavanoz, net: 300 gr)

 

Kuzey Adana'nın verimli topraklarında, Toros dağlarından gelen esintiyle yetiştirilen Gemlik tipi zeytinler, Ekim-Kasım dönemlerinde tek tek elle hasat edildikten sonra, tamamen geleneksel ve doğal yöntemlerle üretilmek üzere, içerisine sadece organik sertifikalı deniz tuzu ilave edilerek varillere konulur.

 

4 ay boyunca gün aşırı çevirilen varillerin içerisindeki zeytinler ile deniz tuzu birbirleriyle iyice harmanlanır. Bu işlem sonrasında %100 naturel olarak acılığı giderilmiş zeytinler varillerden çıkarılarak tuzluluğu giderilmek üzere yıkanır ve enerjisini güneşten alan ekolojik kurutma makinesinde kurutmaya alınır.

 

Kurutma sonrası ambalajlanan "EKOTEPE ORGANİK SELE ZEYTİNLERİ" benzersiz lezzeti ile sofralarınıza lezzet katmak üzere artık yemeye hazırdır. Afiyet olsun...

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?   

Söz konusu gıda olunca ürünlerin tarafınıza sağlam ve hasarsız ulaşması için tüm önlemleri alıyoruz. Kırılma, sızma ihtimaline karşı her ürünü ayrı ayrı poşetleyip akmayacak biçimde kapatıyoruz. Ekstra kalın balonlu naylon poşet ile sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Koli içerisinde hareket etmesini engellemek için kolinin içerisinde boş alan kalmamasını sağlıyoruz. Birçok paketleme yöntemi kullanarak kolinizin size kusursuz ulaşmasını sağlıyoruz.  


 Gıda siparişleriniz max. 3 gün içerisinde  kargoya teslim edilir.


Adana ve çevre illere 1 gün içerisinde, Adana'ya uzak olan illerimize de 2 en fazla 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartları ve yol durumuna bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

  

 

“Eko Sisteme Saygı” mottosunu benimsemiş çiftlikten sofralarınıza…

 

Çukurova’nın bitip Toros Dağları’nın başladığı seki irtifasında bulunan Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde organik tarım metodu ile kimyasal ve sentetik girdilerden kaynaklanan risklerden uzak, güvenilir tarımsal yöntemlerle hazırlanan ürünler, özenle paketlenerek sizlere ulaştırılır.

 

Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği sofralarınıza lezzet ve sağlık taşıyor.