Organik Salamura Kırma Yeşil Zeytin (1000 cc) - Ekotepe Organik

Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)
%100 organik paket saglam ve renkli hizli gonderi

Organik Salamura Kırma Yeşil Zeytin (1000 cc - cam kavanoz, net: 600 gr)

 

Gemlik tipi organik zeytinlerden özenle seçilmiş tanelerin tek tek çizilmesinden sonra doğal fermantasyon ile olgunlaştırılarak elde edilen özel bir lezzettir.

 

1000 cc'lik kavanozlarda sunulan yeşil kırma zeytinisevdiğiniz baharatlar ve EKOTEPE ZEYTİNYAĞI ile karıştırarak farklı lezzetler elde edebilir, güvenle tüketebilirsiniz.

 

Koruyucu madde içermez.

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?   

Söz konusu gıda olunca ürünlerin tarafınıza sağlam ve hasarsız ulaşması için tüm önlemleri alıyoruz. Kırılma, sızma ihtimaline karşı her ürünü ayrı ayrı poşetleyip akmayacak biçimde kapatıyoruz. Ekstra kalın balonlu naylon poşet ile sarıp kolilere yerleştiriyoruz. Koli içerisinde hareket etmesini engellemek için kolinin içerisinde boş alan kalmamasını sağlıyoruz. Birçok paketleme yöntemi kullanarak kolinizin size kusursuz ulaşmasını sağlıyoruz.  


 Gıda siparişleriniz max. 3 gün içerisinde  kargoya teslim edilir.


Adana ve çevre illere 1 gün içerisinde, Adana'ya uzak olan illerimize de 2 en fazla 3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır.


*Hava şartları ve yol durumuna bağlı olarak teslim süresi değişebilir.

  

 

“Eko Sisteme Saygı” mottosunu benimsemiş çiftlikten sofralarınıza…

 

Çukurova’nın bitip Toros Dağları’nın başladığı seki irtifasında bulunan Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde organik tarım metodu ile kimyasal ve sentetik girdilerden kaynaklanan risklerden uzak, güvenilir tarımsal yöntemlerle hazırlanan ürünler, özenle paketlenerek sizlere ulaştırılır.

 

Ekotepe Organik Ekolojik Yaşam Çiftliği sofralarınıza lezzet ve sağlık taşıyor.