Anavarza Bal | Gurme | Narenciye Çiçeği Balı (450 gr)

Fiyat : ₺34,45(KDV Dahil)
paket saglam ve renkli hizli gonderi

Gurme - Narenciye Balı (450 gr)

Monofloral bal - gluten içermemektedir.

Lezzeti arayan ve en iyi lezzete ulaşmak için engel tanımayan lezzet kaşifleri için Anavarza Gurme Ballar kategorisinde yer alan Anavarza Narenciye Balı;  Nisan ve Mayıs aylarında Akdeniz Bölgesi'nde yetişen narenciye çiçeklerinden elde edilmektedir.


Lezzet düşkünlerinin ve kahvaltı meraklılarının kesinlikle denemesi gereken Anavarza Narenciye Balı, lezzeti ile damağınızda tat bırakacak... 

  

Narenciye Balı; berrak görünüm ve kendine özgü narenciye çiçeği kokusuna sahiptir. Narenciye çiçeklerini damağınızda hissettirecek, ferahlatıcı ve narenciye çiçeğinin yoğun aromasına sahiptir. Tatlılığı ve tat kalıcılığı yüksek, akışkan ve ağızda hızlıca dağılabilen bir dokusu vardır.

 

Narenciye Balı'nın, içeriğindeki karbonhidratlar sayesinde yüksek enerji veren bir yapısı vardır. Bir kaşık bal bile yorgunluğu giderir, performansı ve dayanıklılığı arttırır.

 

Kahvaltılarınızın vazgeçilmezlerinden Anavarza Narenciye Balı kahvaltılarda tereyağ ya da kaymak ile birlikte tüketilebilir. Ayırca kek ve pasta gibi ürünlerde tatlandırıcı olarak kullanılabilir.

 

Gıda alanı kapsamında Anavarza Narenciye Balı'nın kontrol ve analizleri yapılmaktadır. Türkiye'nin en yüksek donanımlarına sahip olan Anavarza Bal laboratuvarlarında 70'ten fazla farklı kalite kontrol analizi yapılmaktadır. Bu analiz raporlarına, ürünün arkasında yazan parti numarasını girerek siz de kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Ayrıca, T.C Yeditepe Üniversitesi AR-GE ve Analiz Merkez Laboratuvarları kapsamında, Anavarza Bal ürünü için Gluten intoleransı olan bireylere uygun gıdalar tebliği esas alınarak yapılan değerlendirmelerde Gluten Tayini tespit edilememiştir.

 

Aradığınız gerçek Anavarza Narenciye Balı, ödüllü ve özel kavanozunda lezzet düşkünlerinin sofralarını sağlık, damaklarını lezzetle buluşturmak için sabırsızlanıyor.