Anavarza Bal | Çam Balı (32 gr)

Fiyat : ₺2,95(KDV Dahil)
paket saglam ve renkli hizli gonderi

Çam Balı (32 gr)

Bol çiçekli bal - gluten içermemektedir.

Lezzetinin yanında insan sağlığına bir çok faydası bulunan Anavarza Çam Balı, çam ağaçlarından elde edilmektedir.


Lezzet düşkünlerinin mutlaka tatması gereken lezzetler arasında yer alan Anavarza Çam Balı, berrak görünümlü, daha az akışkan ve koyu renklidir.

 

Sofraların vazgeçilmezi olan Anavarza Çam Balı, klasik lezzetlerin yanı sıra tat farklılığı arayanlar için de oldukça ilgi çekici.

 

Anavarza Çam Balı'nın tatlılık oranı daha az ve tat kalıcılığı orta derecededir. Kıvamı yüksek, kayganlığı az olan dokusuyla damağınızda eşsiz bir tat bırakır.

 

Gıda alanı kapsamında Anavarza Çam Balı'nın kontrol ve analizleri yapılmaktadır. Türkiye'nin en yüksek donanımlarına sahip olan Anavarza Bal laboratuvarlarında 70'ten fazla farklı kalite kontrol analizi yapılmaktadır. Bu analiz raporlarına, ürünün arkasında yazan parti numarasını girerek siz de kolayca ulaşabilirsiniz.


Ayrıca, T.C Yeditepe Üniversitesi AR-GE ve Analiz Merkez Laboratuvarları kapsamında, Anavarza Bal ürünü için Gluten intoleransı olan bireylere uygun gıdalar tebliği esas alınarak yapılan değerlendirmelerde Gluten Tayini tespit edilememiştir.


Ailenizle birlikte güvenle ve severek tüketeceğiniz Anavarza Çam Balı, ödüllü ve özel kavanozunda lezzet düşkünlerinin sofralarını sağlık, damaklarını lezzetle buluşturmak için sabırsızlanıyor.