Blossange Ortam Kokusu (50 ml) - Saf Portakal Çiçeği Özlü

Marka : Blossange
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
paket saglam ve renkli hizli gonderi

Saf Portakal Çiçeği Özlü Vücut Losyonu (50 ml) - Blossange

 

Portakal Çiçeği Mucizesi! Muhteşem Portakal Çiçeği kokusu artık siz neredeyseniz orada. 

 

Reed Diffuser: Evinizde, ofis ortamında hoş ve güzel koku yayan dekoratif bir üründür. Özel hazırlanmış esansiyel yağ karışımları sayesinde çubuklar kokuyu emerek yayar. Koku ortalama 2 ila 6 ay arasında dayanmaktadır. Kokuların dayanma süresi bulundukları ortama göre değişiklik göstermektedir. Size en uygun koku seviye oranını çubuk azaltarak veya artırarak belirleyebilirsiniz.

 

Tüketicinin Dikkatine: Çocukların ulaşabileceği yerlerden ve gıda maddelerden uzak tutunuz. Solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Sakın tatmayınız veya içmeyiniz. Parfümün yanlışlıkla yutulması durumunda doğrudan doktora başvurunuz. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz.

 

Kullanma Talimatı: Ürünü kutudan çıkarttıktan sonra cam şişe üzerinde yer alan tıpayı sağa sola çevirerek çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi ve tüm ortama yayması için on iki saatten sonra çubukları ters düz edin. Çubukları 2-3 günde bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız.

 

Blossange ürünleri, Nisan'da Adana'da Turizm Kültür Sanat Vakfı'nın tescilli markasıyla üretilmektedir.

Portakal Çiçeği Karnavalı'nın resmi/lisanslı ürünleridir.

Blossange ürünleri, Nisan'da Adana'da Turizm Kültür Sanat Vakfı'nın tescilli markasıyla üretilmektedir.

Portakal Çiçeği Karnavalı'nın resmi/lisanslı ürünleridir.